O firmie

„Bedok - Historycznie Przednie Piwo”

Każda marka ma swoją historię. Nasza, kształtowała się przez wieki. Tworzyli ją wspaniali ludzie, którzy swoją pracą w regionie zasłużyli na najwyższe uznanie,a zostało ono udokumentowane zapisami w starych kronikach.

Nasza marka to połączenie bogatego doświadczenia  z młodzieńczą odwagą i nutą ciekawości.

Znajomość regionalnej historii,  zwyczajów oraz mechanizmów rynkowych, pozwoliła nam na opracowanie ciekawej, spójnej koncepcji marki. Jednak od koncepcji do realizacji droga bardzo daleka. Wiele wspaniałych pomysłów właśnie na tym etapie ginie. W naszym przypadku trwało to ponad cztery lata. Jednak teraz z dumą możemy przyznać, że udało nam się ją wprowadzić na rynek, w lutym 2016 r.

Doskonale rozumiemy potrzebę rozwoju, dlatego też podążając za  wcześniej wytyczoną ścieżką wdrażamy obecnie kolejną markę regionalną. Jesteśmy również otwarci na współpracę i ciekawe pomysły. Jeśli macie ciekawy pomysł na produkt i potrzebujecie wsparcia w kreacji nowego brandu oraz zbudowania strategii i  jej wdrożenia na rynek zapraszamy do współpracy.

Szczegółowa oferta

 

Bedok Beverages Polska

ul. Spokojna 50, 08-400 Sulbiny

537 364 621

biuro@bedokbeverages.pl

Strona korzysta z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki.