Co nowego w nowym roku

19. 01. 27

Styczeń 2019 to już prawie historia, ale dla nas początek roku był bardzo pracowity. Dzielimy się również z Państwem naszymi planami.

Nawet nie zdążyliśmy się obejrzeć, a styczeń kolejnego już roku dobiega końca. Nie dziwi nas to jednak ani trochę, bo kiedy trwa wytężona praca, czas leci nieubłaganie. I tak cały miesiąc pracowaliśmy w pocie czoła, by optymalnie zaplanować nadchodzący wielkimi krokami sezon. A owoce naszej pracy poznacie państwo już w lutym!

Pierwsza połowa przyszłego miesiąca oznacza dla nas dokończenie procesu warzenia Jacka Siedleckiego, który dostępny będzie w dwóch rodzajach - lager oraz piwo półciemne. Zaś pierwsze dostawy Jacka do sklepów trafią już 10 lutego.

 

Druga połowa lutego to z kolei wielki powrót na rynek piw z serii Bedok. Te będą mogli Państwo skosztować także w dwóch typach - Polish Ale i Saison. Prosimy bacznie rozglądać się po półkach sklepowych już 25 lutego :)

         

To jednak nie wszystko! Udało nam się ostatecznie dopiąć projekt, o który zabiegaliśmy już od dawna. Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że reaktywujemy piwo marcowe związane z lokalnym browarem w miejscowości Miętne. Pierwszym krokiem, który podjęliśmy w tym celu była rekonstrukcja mocno zniszczonej oryginalnej etykiety. Z kolei warkę tegoż piwa zaplanowaliśmy na pierwszą połowę maja tego roku. Proszę być uważnym i nie przegapić okazji, bo to piwo będzie dostępne wyłącznie w serii limitowanej.

 

 

Miło jest nas Państwa również poinformować, że w ubiegłym roku nasze marki piwa Bedok i Jacek Siedlecki zostały oficjalnie objęte ochroną prawną w Urzędzie Patentowym.

 

 

Strona korzysta z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki.